Gromady zuchowe

Godziny: 16:00-17:30
Miejsce: Hufiec Głogów, ul. Gwiaździsta 2, harcówka nr 1 – zielona

Więcej informacji

Swoją działalność gromada zaczęła w 2013 roku. Mamy wiele zapału i chęci do działania, ale też do poznawania świata, dlatego nasza nazwa idealnie nas opisuje. Każdy z nas jest inny, mamy różne pasje i zainteresowania, ale wspólnie stanowimy bardzo silną gromadę. Nie znamy pojęcia ,,nuda”, bo zawsze kiedy jesteśmy razem świetnie się ze sobą bawimy.

Kontakt:

sam. Angelika Koprowska
e-mail: angelika.koprowska@zhp.net.pl
telefon: 724-165-107

8. Gromada Zuchowa SZARE WILKI

Dzień: Poniedziałek
Godziny: 15.00
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 8 – sala gimnastyczna

Więcej informacji

Gromada zuchowa  powstała w roku szkolnym 2017/18. Jesteśmy radośni, pełna energii i ciekawi świata. Jako Szare Wilki stanowimy jedno stado, ale każdy z nas to osobny Wilk.

Zdjęcie

pwd. Anna Borwik
e-mail: anna.borwik@zhp.net.pl
telefon: 606-727-820

15. Gromada Zuchowa PUCHATE ORLĘTA

Dzień: środa
Godziny: 16:00-17:30
Miejsce: Klub Środowiskowy w Nosocicach (przy Szkole Podstawowej nr 13)
Więcej informacji

Wszystko zaczęło się we wrześniu 2013 roku kiedy druhna Aleksandra Maziarz założyła 15. GZ „Puchate Orlęta”. Od początku istnienia gromada działa przy Szkole Podstawowej numer 13 w Głogowie, gdzie często o niej słychać.
Do sukcesów gromady można zaliczyć 1. miejsce na Dolnośląskim Festiwalu Kultury Harcerskiej „Parasol 2017” oraz „Parasol 2018” w kategorii: Zuchy taniec i piosenka.

sam. Natalia Witerska
e-mail: natalia.witerska@zhp.net.pl
telefon: 660-017-931

13. Gromada Zuchowa DZIELNI CZARODZIEJE

Dzień: Środa
Godziny: 15:30-16:30
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 10
Więcej informacji

Jesteśmy pełną energii i dobrego humoru Gromadą. Naszą mocną stroną jest to, że zawsze chętnie zdobywamy nową wiedzę i umiejętności. Kadra jest wyszkolona i przygotowana do poznawania i zdobywania świata. Gromada jest ze sobą zżyta i uwielbia spędzać wspólnie czas. Każdy wyjazd czy wycieczka jest dla nas super okazją do poznania nowych miejsc oraz osób, a także przeżycia wielu nowych przygód.

HO Karolina Kalata
e-mail: karolina.kalata@zhp.net.pl
telefon: 781-343-183

17. Gromada Zuchowa MISIAKI ROZRABIAKI

Dzień: Wkrótce
Godziny: Wkrótce
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 10
Więcej informacji

Gromada działa przy Szkole Podstawowej nr 10. W czasie zbiórek każdy Misiak dobrze się bawi oraz uczy nowych rzeczy, i tak jak się nazywają- tak też rozrabiają.

phm. Iwona Gbiorczyk
e-mail: iwona.gz@interia.pl