22,4 C

Komendant Hufca
e-mail: glogow@zhp.pl/ krzysztof.stachow@zhp.net.pl

Więcej informacji

Druh Krzysztof z ZHP związany jest od 1994 roku. Prowadził 9. WDSH Cutty Sark im. Marco Polo, 2. GZ Psotne Skrzaty, twórca II Szczepu harcerskiego w Kotli, którego komendantem był od grudnia 2008 roku do listopada 2017. W swojej pracy instruktorskiej pełnił następujące funkcje: Drużynowego, Komendanta Szczepu, Zastępcy Komendanta Hufca ds. programowych, Członka Kapituły Stopni Wędrowniczych, Komendanta i zastępcy komendanta obozów harcerskich w Stilo, drużynowego i oboźnego na obozach i koloniach zuchowych oraz sternika podczas obozów żeglarskich w Wilczu i Wojnowie. Ponadto był współpracownikiem Chorągwianego Referatu Starszoharcerskiego i Kierownikiem Referatu Starszoharcerskiego 2020-2021 oraz Członkiem Komendy Chorągwi Dolnośląskiej ds. kontaktów z hufcami (październik 2014 – marzec 2016) i Z-cy Komendanta chorągwi ds. programu (marzec 2017-styczeń 2018), Instruktora Zespołu Harcerskiego Wydziału Wsparcia Metodycznego GK ZHP (2018-2019). Kierownikiem Dolnośląskiego Referatu Starszoharcerskiej (2020-2021).

Obecnie pełni następujące funkcje: Zastępca Komendantki Centralnej Szkoły Instruktorskiej (od 2021) Zastępcy Komendanta Chorągwi Dolnośląskiej ZHP ds. pracy z kadrą (od 2017), Komendanta Hufca ZHP Głogów (od 2013), Instruktora Dolnośląskiej Szkoły Instruktorskiej MŁYN (od 2014), Instruktora Hufcowego Zespołu Kadry Kształcącej TANGRAM, Instruktora Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich.

Poza organizacją jest już 3 kadencję Przewodniczącym Miejskiej Rady Pożytku Publicznego w Głogowie.

Z wykształcenia Kulturoznawca – animator kultury oraz pedagog. Jego zainteresowania to działalność społeczna, samorządowa, śpiew (zawsze i wszędzie!) oraz dobre kino.

phm. Patrycja Soluch

Skarbnik Hufca
e-mail: patrycja.soluch@zhp.net.pl

Więcej informacji

Druhna Patrycja Soluch skarbnikiem hufca jest od 31.05.2020 r. W Komendzie hufca odpowiada za finanse, prowadzi biuro.

hm. Bożena Mazur-Kasprzyszak HR

Zastępczyni Komendanta Hufca ds. pracy z kadrą
e-mail: bozena.mazur-kasprzyszak@zhp.net.pl

Więcej informacji

Druhna Bożena od wielu lat pełni funkcję Przewodniczącej Komisji Stopni Instruktorskich Hufca ZHP Głogów.
Od marca 2020 roku podjęła się służby w Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich.

Druhna Bożena pracuje jako nauczycielka matematyki w I liceum Ogólnokształcącym. Ponadto jest prawdziwą mistrzynią makramy! oraz posiadaczką przepięknej barwy głosu oraz wspaniałych umiejętności muzycznych, które prezentuje podczas działań harcerskich.

pwd. Ewa Chorąży HO

Członkini Komendy Hufca ds. programu
e-mail: ewa.chorazy@zhp.net.pl

Więcej informacji

Instruktorka hufca, Drużynowa 15 Drużyny Harcerskiej Płomienie działającej w Gminie Kotla.

pwd. Grzegorz ZOBER

Członek Komendy Hufca ds. komunikacji i promocji