Zuchy na Wyprawie Polarnej Zuchów

380
Czuj!⚜️
W sobotę – 18.03.2023r – nasze zuchy wzięły udział w Wyprawie Polarnej Zuchów🚶‍♀️👦! Udaliśmy🚍 się aż do Kowar, gdzie czekała nas gra o tematyce Harrego Pottera🪄. Wszystko zaczęło się apelem🧍🏽‍♀️ z udziałem wielu gromad, które również tam przybyły. Następnie rozpoczęła się gra terenowa🎲🌲, która zwierała osiem punktów. Wykonywaliśmy na nich przeróżne zadania💪🏽, m.in. odpowiadaliśmy na pytania❓, eksperymentowaliśmy🧪, robiliśmy magiczny eliksir🧫, braliśmy udział w turnieju magicznym🏅 czy graliśmy w quidditcha🧹. Zapewniono nam także w czasie gry przepyszny😋 obiadek🍝. Na sam koniec również odbył się apel podsumowujący🧍‍♂️, na którym każda z gromad dostała nagrody🏆 w postaci tropu💪🏽, cukierków🍬 i przypinek🔘. Oprócz tego każdy dostał książeczkę📖 z zadaniami do zrobienia.
Dodatkowymi atrakcjami były: kawiarenka z ciastami🍰, warsztaty z pierwszej pomocy🛟, Wielka Gra Zuchowa⚜️ czy fotobudka📷.
Wszyscy super się bawiliśmy🥳 i bardzo dziękujemy organizatorom za stworzenie tego fantastycznego🤩 i magicznego🧙🏽‍♂️ wydarzenia! Miejmy nadzieję, że do zobaczenia za rok🥰!